PIESAKIES KONSULTĀCIJAI

Kas Jums būtu jāzina, pirms dīķa ierīkošanas? Svarīgi ir zināt, ka dīķim būs nepieciešama projekta izstrāde. Bez projekta dīķa ierīkošana ir nelegāla un zemes īpašniekam, neievērojot šo likumu, draud prāvs naudas sods. Kad projekta nepieciešamība ir skaidra, laiks ķerties klāt ūdenstilpnes vietas izvēlei. Visbiežāk dīķi izvēlas rakt vietās, kur zeme pavasaros un rudeņos ir applūdusi, tādējādi nodrošinot, ka dīķī vienmēr būs ūdens.

Kad vieta ir kopīgi izvēlēta, darbu turpinās ģeologs, kurš izpētīs zemes reljefu, tādējādi iepriekš paredzot, cik laikietilpīgi būs rakšanas darbi un noteiks Jūsu zemes derīgos izrakteņus. Topogrāfs izveidos plānu, vadoties pēc attiecīgās pašvaldības izstrādātajiem noteikumiem. Realizējot topogrāfisko plānu, klients saņems plānu ar detālu virszemes uzmērījumu un pazemes komunikācijām.

Kad svarīgie darbi ir izdarīti, dīķa projekts izveidots, atliek vien saskaņot ar pašvaldību un citām valsts institūcijām, lai projekts tiktu apstiprināts. Kad ir iegūtas visas nepieciešamās atļaujas, Jūs varat sākt dīķa ierīkošanas procesu.


Piesakies konsultācijai vai sazinies ar mums pa tālruni, lai saņemtu nepieciešamo informāciju!


MANS DĪĶIS

Tālrunis saziņai: +371 245 555 20 vai +371 206 666 02

E-pasts: info@mdp.lv